RADOSŁAW ZAMŁYNNY

/ architekt , architekt wnętrz , główny projektant oraz właściciel firmy Projekt Architektura /

Moja przygoda z architekturą ma początek w 1997 roku kiedy zacząłem uczęszczać na indywidualny kurs rysunku połączony ze zdobywaniem wiedzy o historii architektury i sztuki. Moim celem było przygotowanie się do egzaminu na wyższą uczelnię.

Marzenie spełniłem w roku 2000 rozpoczynając jednolite studia magisterskie na kierunku Architektury i Urbanistyki wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Studia wyższe ukończyłem w roku 2005. W tym samym roku podjąłem pracę zawodową w krakowie na stanowisku asystenta architekta.

Jednocześnie rozpocząłem studia na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Praca zawodowa w biurze Archipro pozwoliła mi na rozwijanie praktycznej wiedzy zawodowej w projektowaniu architektonicznym. Studia na wydziale krakowskiej ASP poszerzyły moje horyzonty postrzegania sztuki projektowania wnętrz i mebla oraz wzbogaciły o doświadczenia w materii artystycznej.

Od 2011 roku posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w branży architektonicznej. Należę do Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

Od 2012 roku prowadzę autorskie biuro pod nazwą Projekt Architektura starając się sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

PROJEKT ARCHITEKTURA

/ Radosław Zamłynny Projekt Architektura – autorskie biuro projektowe, rok zał. 2012 /

Pracownia Projekt Architektura powstała w 2012 roku jako autorskie biuro projektów architektonicznych. Założycielem i właścicielem oraz głównym projektantem biura jest Radosław Zamłynny.

Nasze biuro projektów oferuje wykonanie pełnobranżowych projektów. Wykonujemy projekty koncepcyjne , projekty budowlane , projekty przetargowe, projekty wykonawcze budynków , budowlli , projekty wnętrz.

Z przyjemnością i wielkim zapałem podejmiemy się każdego zlecenia projektowego. Może to być projekt łazienki lub kuchni , projekt wnętrz mieszkania lub domu , projekt budowlany domu jednorodzinnego, budynku wielorodzinnego lub projekt wykkonawczy galerii handlowej czy hotelu. Niezależnie od skali przedsiewzięcia rzetelnie wykonamy powierzone nam zadania.

Nasza firma stawia na jakość wykonywanch usług, terminowość, dostosowanie realizowanego projektu do założeń klienta dbając jednocześnie o wysokie walory estetyczne , nadanie cech indywidualnych formie, prostotę rozwiązań technicznych i funkcjonalnych w połączeniu z zastosowaniem najnowszych technicznych rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów wyboudowania praz późniejszej ekspoloatacji obiektu

Zapraszam do współpracy
mgr inż. architekt, architekt wnętrz
Radosław Zamłynny